Tarus Temizlik Ekipmanları, konusunda sektörüne öncülük eden Gülersan Yağlama Cihazları’nın temizlik sektörüne yönelik imalatlarının tescilli markasıdır. Temizlik sektörüne yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir hizmet eden firmamız kalite ve servis hizmetinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini kaynak alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, temizlik alanında uzun yıllardır kişi ve kurumlara memnuniyet sağlayan çalışmalarına devam etmektedir.

Tarus Temizlik markamız her yıl gelişmekte olup sektörün gereksinimi olan ekipmanların imalatını ve ithalatını yapmaktayız.

HAWK Yüksek basınç pompaları, TECOMEC Basınçlı Yıkama Aksesuarları üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız, ayrıca BOSCH yüksek basınçlı yıkama makinaları yetkili satıcıyız.

Eğitimli personelimiz sayesinde İstanbul ve Ankara’daki mağazalarımız ile çözüm odaklı projelere imza atmaktayız.

Kuruluşundan bugüne Türk sanayisinin gelişimine katkıda bulunan ve birçok yeni yatırımı hayata geçiren GÜLERSAN, uzun yılların verdiği tecrübe ile sektördeki kaliteyi her geçen gün arttırmaktadır.

Bizi bugün olduğumuz yere getiren, yenilikçi yaklaşımımızla daha fazla istihdam ve daha fazla müşteri memnuniyeti en büyük dileğimiz ve amacımızdır.